ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua MH100

ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua MH100

Оваа дишлива женска маица за планинарење нуди одличен комфор за почетници. Ќе заборавите дека ја имате на себе!

 

 

 • Дополнителни информации

  ВЕНТИЛАЦИЈА
  Специјален матријал кој ја исфрла потта. Перфориран панел во делот на грбот за подобра вентилација.

  БРЗО СУШЕЊЕ
  Брзо се суши при интензивен напор (dry fit).

  ЕЛАСТИЧНОСТ
  Еластични панели во пределот на грбот и рацете за поголем комфор.

  ТЕЖИНА
  Величина М тежи само 80 гр!

ден499,00Price
Боја: Тиркизна
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0