ЖЕНСКИ ФЛИС (ПОЛАР) Quechua MH520

ЖЕНСКИ ФЛИС (ПОЛАР) Quechua MH520

Овој еластичен, пријатен, мек флис (термо) е идеален за температура од 7° до 10°C

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Густа плетка за поголема термичка изолација. 

  ВЕНТИЛАЦИЈА
  Овозможува дишливост со целосен патент за дополнителна вентилација.

  ТЕЖИНА
  Величина М тежи 315 гр.

  ЕЛАСТИЧНОСТ
  Еластични панели под рацете (9% еластин).

  ПРАКТИЧНОСТ
  2 затворени џепа за чување на лични предмети.

ден3.299,00Price
Боја: Сина
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0