ЖЕНСКИ ФЛИС (ПОЛАР) Quechua MH100

ЖЕНСКИ ФЛИС (ПОЛАР) Quechua MH100

Одлична вентилација, не зафаќа многу простор, идеален за температура помеѓу 10°C and 13°C.


 

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Специјален материјал кој штити од студ. Висока јака за заштита од ветер.

  ВЕНТИЛАЦИЈА
  Дишлив материјал и патент за дополнителна вентилација.

  ТЕЖИНА
  Величина М тежи само 197 гр.

  ЕКО МАТЕРИЈАЛ
  Флис дуксер направен од 100% рециклирачки полиестер материјал.

ден2.099,00Price
Боја
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0