ЖЕНСКИ ЕЛЕК ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua MH120

ЖЕНСКИ ЕЛЕК ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua MH120

Обезбедува топлина на температура помеѓу 7 ° C и 10 ° C. Топол, дишлив термо материјалотпорен на кинење, компактен и лесен за пакување. 

 

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Компонента која изолира од студ. Висока јака за заштита од ветер.

  ДИШЛИВОСТ
  Ја собира и исфрла потта. Целосен патент за дополнителна вентилација.

  ТЕЖИНА
  М: 193 гр

  ПРАКТИЧНОСТ
  Резервна облека во ранец. Два затворени џебови за да ги чува сигурни вашите лични предмети.

ден999,00Price
Боја: Црна
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0