КАПА ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ И СКИЈАЊЕ Wed’ze

КАПА ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ И СКИЈАЊЕ Wed’ze

Дизајниран за да го топли вашиот врат и глава при ниски температури!

  • Дополнителни информации

    Носете го како грејач за врат или како капа.

    Мек, топол материјал со двојна плетка за подобра изолација!

    Лесно се складира во џеб и во ранец.

    Може да се носи од двете страни во зависност од вашето расположение и облека.

ден409,00Price
Боја: Кафеаво-сива

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0