Водоотпорна навлака за ранец Quechua 35/50L

Водоотпорна навлака за ранец Quechua 35/50L

Страсно посветени на трекинг, нашите дизајнерски тимови ја дизајнираа оваа навлака за заштита од дожд. Погодна за ранец од 35-50 литри.
 

  • Дополнителни информации

    Капацитет
    Идеална за торби од околу 20 - 30 литри. Големина: 20 X 14 см.
    Компатибилност
    Се користи за секаков тип на ранец од 20-30 литри. Се врзува со врвци.

ден500,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0