Водоотпорна навлака за ранец за планинарење Quechua 20/35L

Водоотпорна навлака за ранец за планинарење Quechua 20/35L

Водоотпорна навлака која ќе го штити вашиот ранец од дожд. Компатибилна со ранци од 20 до 30 литри.

 • Дополнителни информации

  Капацитет
  Идеална за торби од околу 20 - 30 литри. Големина: 20 X 14 см.

  Тежина

  70 г.
   
  Компатибилност
  Се користи за секаков тип на ранец од 20-30 литри. Се врзува со врвци на врвот.

ден550,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0