Водоотпорна навлака за ранец за планинарење Quechua 55/80 L

Водоотпорна навлака за ранец за планинарење Quechua 55/80 L

Страствено посветени на трекинг, нашите дизајнерски тимови ја дизајнираа оваа навлака за заштита од дожд. Погодна за ранци со волумен од 55 - 80 литри.

  • Дополнителни информации

    Капацитет
    Идеална за торби од околу 20 - 30 литри. Големина: 20 X 14 см.
    Компатибилност
    Се користи за секаков тип на ранец од 20-30 литри. Се врзува со врвци на врвот.

ден600,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0