УНИСЕКС РАНЕЦ NH100 30L

УНИСЕКС РАНЕЦ NH100 30L

Дизајниран за прошетка во природа на пониска надморска височина. Лесен и практичен со повеќе прегради и прицврстувачи за стапчиња за подобра организација. 

 

 • Дополнителни информации

  АНАТОМСКИ ДИЗАЈН
  Ремени во делот на градите и струкот за поголема потпора на грбот.

  ПРАКТИЧНОСТ
  Четири џепа. Странични џебови за шише. Прицврстувачи за стапчиња за планинарење. 

  Волумен: 30л/ тежина: 616 гр/ димензии: должина 56 X ширина 26 X дебелина 20 цм

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Материјал во делот на грбот и долниот дел од ранецот отпорен на кинење.

ден2.199,00Price
Боја: Црна
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0