КРАТКИ ЖЕНСКИ ПАНТАЛОНИ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua MH500

КРАТКИ ЖЕНСКИ ПАНТАЛОНИ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua MH500

Создадени за оние кои често одат во планина, лесни и еластични кратки женски панталони за максимална удобност при секој чекор.

 

 • Дополнителни информации

  УДОБНОСТ
  Еластичен материјал (15% еластин).

  ДИШЛИВОСТ
  Лесен материјал кој лесно ја апсорбира и исфрла потта.

  ТЕЖИНА
  Величина М тежи само 210 гр (вклучувајќи каиш).

  БРЗО СУШЕЊЕ
  Дишлив материјал кој брзо се суши (dry fit).

ден2.849,00Price
Боја: Црна
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0