ПЛАНИНСКИ (OFF-ROAD) ВЕЛОСИПЕД ROCKRIDER ST540

ПЛАНИНСКИ (OFF-ROAD) ВЕЛОСИПЕД ROCKRIDER ST540

Удобен МТБ модел со 27, 5 инчни тркала и сопирачки со хидрауличен диск наменет за возење во текот на целата година. Двојни гуми од 27,5 '', како и можност да возите со 18 различни брзини.

  ден38.999,00Price

  Повеќе

  Охридска бр.50

  Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

  Тел: 070 643 191

  Детали

  Социјални мрежи

  Мејлинг листа

  Известување за специјални понуди

  ©2019 SPIKEX

  0