ЖЕНСКА СОФТШЕЛ ЈАКНА Quechua Trek 100

ЖЕНСКА СОФТШЕЛ ЈАКНА Quechua Trek 100

Оваа дишлива и ветроотпорна софтшел јакна од Quechua обезбедува топлина и заштита од вода.

 

 • Дополнителни информации

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Високо издржлив материјал отпорен на кинење.

  ВЕТРООТПОРНОСТ
  Ветроотпорна мембрана во делот на градите и рацете за заштита од ветер.

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Внатрешна компонента од флис (термо) материјал.

  ДИШЛИВОСТ
  Странични и задни панели за поголема вентилација.

ден3.699,00Price
Боја: Црна
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0