МАШКИ ЕЛЕК ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Forclaz Trek 500

МАШКИ ЕЛЕК ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Forclaz Trek 500

Водоотпорен и практичен, овој елек е одличен избор за меѓусезона (особено напролет).

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Полнење 20 m.

  ТЕЖИНА
  L тежи 220 гр
  Густина 35 гр/м2, влакно тип 15.
  Се собира во џеб.

  ВОДООТПОРНОСТ
  Спречува навлегување на вода.

ден3.199,00Price
Боја: Тегет
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0