МАШКИ ФЛИС (ПОЛАР) Quechua MH120

МАШКИ ФЛИС (ПОЛАР) Quechua MH120

Овој флис од мек и лесен еко материјал со висока јака за заштита од ветер е одличен избор за вашите викенд активности на планина.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Рециклиран материјал и висока јака за заштита од ветер.

  ДИШЛИВОСТ
  Полиестер кој лесно ја ослободѕва потта.

  ЕЛАСТИЧНОСТ
  Еластичен материјал кој дава потполна слобода на телото.

  ТЕЖИНА
  L: 336 гр

  ПРАКТИЧНОСТ
  2 џепа со патент за чување на лични работи на дофат.
  Не зафаќа многу место во ранец.

  ЕКО 
  Флис направен од целосно рециклирачки полиестер.

ден1.249,00 Regular Price
ден1.061,65Sale Price
Боја
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0