МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС Domyos 500

МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС Domyos 500

Нашиот тим ги дизајнира овие хеланки за акивен тренинг,со специјално внимание на пределот околу струкот и листот за полесно движење и поголема сигурност.

 • Дополнителни информации

  ИЗДРЖЛИВОСТ

  издржливи при спортски активности,отпорност на кинење

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ


  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.  
  флексибилна , 
  обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  Добрата ткаенина овозможува ослободување од пот и вентилација на телото

   

   

ден1.599,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0