ГАМАШНИ ТРЕК 500 QUECHUA

ГАМАШНИ ТРЕК 500 QUECHUA

Наменети за да спречат навлегување на снег во вашите обувки.

 • ПРИДОБИВКИ

  ТРАЈНОСТ
  100% полиестерска ткаенина е многу отпорна на абразија.
   
  ХИДРОИЗОЛАЦИЈА
  Водоотпорна и дишлива мембрана.
   
  ПРИЛАГОДЛИВА СТРУКТУРА
  Прилагодливи ремени и куки за врзување. 
   
  ЛЕСНО ОТВОРАЊЕ / ЗАТВОРАЊЕ
  Интегриран патент надолж.
ден839,00Price
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0