МАШКИ ТРЕНЕРКИ ЗА ФИТНЕС Domyos 120

МАШКИ ТРЕНЕРКИ ЗА ФИТНЕС Domyos 120

Дизајнирани за почетници и за оние за кои комфортот е битен при тренинг.Совршени за сите оние кои не сакаат да вежбаат во шорцеви, лесни и дишливи со два џепа на страните за поголема практичност.

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ПОТ

  Останете суви благодарение на ткаенината што дише и лесно се суши.

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Дополнителна перфорирана ткаенина се додава на задниот дел за да се обезбеди свежина

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

   

   

   

ден1.999,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0