МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Domyos FTS920

МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Domyos FTS920

Ова е маица за оние кои имаат интезивни тренинзи неколку пати неделно. Технологијата 360 ви овозможува комплетна флексибилност, справувањето со влага и ви дава дополнителен комфорт и лагодност за време на тренингот.

 • Дополнителни информации

  ДИШЛИВОСТ

  Материјал кој лесно ја ослободува потта нанадвор.

  ЛЕСНОТИЈА

  Овие функционални ткаенини го прават производот многу удобен и лесен.

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Специјална ткаенина која обезбедува вентилација на телото

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Еластичноста овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења 

  СПРЕЧУВАЊЕ НА МИРИСИ

  Специјалните дополнителни ткаенини под пазувите спречуваат формирање на лоши мириси.

   

ден549,00Price
Број
Боја: Тегет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0