МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Domyos

МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Domyos

Нашиот тим на дизајнери се посебно насочени кон опрема за градење на мускулна маса, па затоа е дизајнирана оваа маица за да обезбеди лесност и комфорт при секое движење.

 

 • Дополнителни информации

  СИГУРНОСТ

  Ластикот на крајот на маицата ја одржува формата и спречува лизгање на производот

  ДИШЛИВОСТ

  Материјал кој овозможува потта брзо да се исуши

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Еластична ткаенина која овозможува погодност и удобност при секое движење

ден899,00Price
Број
Боја: Сива

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0