МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Athlete Domyos 500

МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Athlete Domyos 500

Прекрасен дизајан кој е комбинација на спорт и класика. Материјал кој со својата лесност,комфортност и дишливост ќе ви помогне да се чуствувате  одлично на вашите редовни тренинзи.

 • Дополнителни информации

  ДИШЛИВОСТ

  Ке се чуствувате  суво благодарение на ткаенината што ефикасно ја апсорбира влагата.

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Микро дупките во задниот дел обезбедуваат поголема вентилација.

  БРЗО СУШЕЊЕ

  Оваа маица што лесно се суши и не бара пеглање.

  ЕЛАСТИЧНОСТ

  Благодарение на растегливиот материјал овозможува слобода при движење 

   

ден999,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0