МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Domyos 100

МАШКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС Domyos 100

Дизајнирани за почетници и за оние за кои комфортот е битен во вежбањето.Покрај комфорт битна е и нежноста и дишливоста на материјалот, ова маица тоа го нуди заедно со абсорбција на пот.

 • Дополнителни информации

  Справување со влага

  останува сув благодарение на дишлив и лесен материјал.

  Флексибилност при движење, благодарение на пресек.

  Карактеристики:

  Состав:главна ткаенина 100.00%Полистер

  Одржување:исперете пред прво носење, пеглање само од внатрешниот дел.

  Инструкции за перење: мажинско перење- 30° макс,пеглањето само до внатрешната страна мак 110°C, да не се суши машински.

ден499,00Price
Боја
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0