МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 900

МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 900

Дизајнирани за интензивни тренинзи на кардио вежби по неколку пати во неделата. Спесифично изработен е делот околу струкот за да обезбеди поголема лагодност и флексибилност при движење.

 • Дополнителни информации

  ДИШЛИВОСТ

  Oстанете суви благодарение на ефикасната ткаенина за брзо ослободување на пот.

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Микро дупките овозможуваат да се отстрани потта и овозможува вентилација на телото.

  ЛЕСНОТИЈА

  Користените компоненти се екстремно лесни за да направат да се чувствувате удобно.

ден1.499,00Price
Број
Боја: Сина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0