МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 500

МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 500

Ова се правите шорцеви за вас ако имате долготрајни и интензивни тренинзи и имате потреба од дишлив и еластичн материјал.

 • Дополнителни информации

  БРЗО СУШЕЊЕ
  Остануваат суви благодарение на дишливиот материјал кој лесно се суши.

  ЛЕСНОТИЈА
  Дизајн 360 °

  ВЕНТИЛАЦИЈА
  Додадовме дополнителен материјал меѓу нозете за поголема слобода при движење и дишливост.

  СОСТАВ
  Главна такенина 89.00% Полистер, 11.00% Еластин

   

ден1.549,00Price
Број
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0