МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 120

МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 120

Дизајнирани за почетници и за оние кои сакат комфорт при вежбање.Додадовме простор за вентилација во пределот меѓу нозете и 2 џепа со патент за поголема практичност.

 

 • Дополнителни информации

  Справување со влага

  Остануваат суви, благодарение на дишливиот материјал кој брзо се суши.

  Вентилација

  Материјал со мали отвори меѓу нозете.

  Џепови со патенти за вашиот мобилен телефон и клучеви.

  Состав

  Главна такенина 100.00% Полистер

   

ден1.399,00Price
Број
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0