МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 100

МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС Domyos 100

Дизајнирани за почетнци и за оние кои сакат комфорт при вежбање.Додадовме простор за вентилација во пределот меѓу нозете за поголем комфор.

 • Дополнителни информации

  ФДИШЛИВОСТ

  Останете суви благодарение на ткаенината што дише и лесно се суши

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

   

ден1.349,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0