МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС DOMYOS 900

МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС DOMYOS 900

Нашиот тим ги дизајнира овие хеланки за поголема сигурност за време на интезивни и комбинирани тренинзи. Иделано се прицврстуваат за телото и ве заштитуваат од триење.

 • Дополнителни информации

  ИЗДРЖЛИВОСТ 

  Добрата изработка на овој производ ви гарантира целосна издржливост и отпорност против кинење

  ДИШЕЛИВОСТ

  Благодарение на неговата компонента, овозможува брзо исфрлање на пот.

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

ден1.899,00Price
Број
Боја: Црно-црвени

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0