МАШКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Forclaz Quechua 50L

МАШКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Forclaz Quechua 50L

Одете на својата прва планинска тура со доверба! Овој ранец е одличен избор за почетници, забележете ги полнетите ремени, анатомскиот дизајн, бројните џебови и држачите за стапови.

 • Дополнителни информации

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Многу издржлива благодарение на армираните ткаенина и рабови.

  Волумен 50л
  Димензии: должина 62 x ширина 32 x длабочина 24

  ПРАКТИЧНОСТ
  Џебови: 3 надвор, 1 внатре, 1 на појас. Прицврстувачи за стапови. 

  АНАТОМСКИ ДИЗАЈН
  Ремени кај градите. Прилагдлив заден дел.

ден4.299,00Price
Боја: Сива
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0