ЖЕНСКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua 70L

ЖЕНСКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua 70L

Анатомски дизајн, многу џебови и ремен околу градите и прилагодлив заден дел го прават овој женски ранец за планинарење да биде одличен за почетници.

 • Дополнителни информации

  КОМФОР
  Специјален дизајн за прилагодување кон обликот на грбот и на женското тело. 

  ПРАКТИЧНОСТ
  5 џебови, 3 мрежести, 1 држач за шише. 

  КАПАЦИТЕТ
  Волумен 71 L / тежина 1,7 кг / димензии кога е полн: висина 73 x ширина 34 x дебелина 30

ден5.599,00Price
Боја
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0