УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH500 30L

УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH500 30L

Водоотпорна мембрана, со меки рачките и со организација на ниво, овој унисекс ранец е одличен избор за секаков тип на активности на отворено, вклучувајќи прошетки во природа, кампување и спортски активности.

 • Дополнителни информации

  АНАТОМСКИ ДИЗАЈН
  Ремен во делот на градите за баланс.

  ПРАКТИЧНОСТ
  Пет џепа со патент. Странични џебови за шише. Вградени прицврстувачи за стапчиња. Посебна преграда за вода.

  Волумен: 30л/ тежина: 1000 гр/ димензии: должина 48 X ширина 29 X дебелина 26 цм

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Специјален материјал во делот на грбот и  долниот дел кој не се кине. 

  ВЕНТИЛАЦИЈА
  Дишлив материјал во делот на грбот и рачките за циркулација на воздух.

  ВОДООТПОНОСТ
  Водоотпорна мембрана за заштита од дожд.

ден3.499,00Price
Боја: Темно сива
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0