УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH500 20L

УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH500 20L

Ранец кој обезбедува организација на ниво! Одличен избор за секаков тип на активности надвор, вклучувајќи прошетки во природа, кампување и спортски активности. 

 

 • Дополни информации

  АНАТОМСКИ ДИЗАЈН
  Ремен во делот на градите за подобро прилагодување и баланс.

  ПРАКТИЧНОСТ
  Пет џепа со патент. Странични џебови за шише. Вградени прицврстувачи за стапчиња. Посебна преграда за вода.

  Волумен: 20л/ тежина: 810 гр/ димензии: должина 45 X ширина 28 X дебелина 23 цм

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Специјален материјал во делот на грбот и долниот дел кој не се кине. 

  ВЕНТИЛАЦИЈА
  Дишлив материјал во делот на грбот и рачките за подобро проветрување.

  ВОДООТПОНОСТ
  Водоотпорна мембрана за заштита од дожд.

ден2.999,00Price
Боја: Тегет
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0