УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH100 20L

УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH100 20L

Дизајниран за прошетка во природа на пониска надморска височина. Подоген за суво време.

 

 • Дополнителни информации

  АНАТОМСКИ ДИЗАЈН
  Ремен во делот на градите за подобро подесување.

  ПРАКТИЧНОСТ
  Два џепа со патент од кои еден има две прегради. Странични џебови за шише.

  Волумен: 20л/ тежина: 470.2 гр/ димензии: должина 47 X ширина 24 X дебелина 14 цм

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Анти-абразивен материјал во делот на грбот и дното. 

ден2.999,00Price
Боја: Црна
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0