УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH100 10L

УНИСЕКС РАНЕЦ Quechua NH100 10L

Дизајниран за прошетка во природа, шума или крајбрежје на суво време. 10-литарски ранец кој овозможува да ги понесете со себе најосновните работи (вода, јакна, храна).

 

 • Дополнителни информации

  АНАТОМСКИ ДИЗАЈН
  Полнет во делот на грбот и рачките за поголем комфор.

  ПРАКТИЧНОСТ
  Еден внатрешен и еден надворешен џеб за чување на вашите лични предмети при рака. Надворешен џеб лесен на дофат.

  Волумен: 10л/ тежина 145,6 гр. / димензии: висина 39 X должина 30 X ширина 12 цм

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Специјален материјал кај грбот и долниот дел кој не се кине. 

ден2.499,00Price
Боја
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0