МАШКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua 70L

МАШКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Quechua 70L

Овој ранец е одличен избор за почетници, бидејќи е направен да обезбеди комфор - забележете ги полнетите ремени, анатомскиот дизајн, бројнитр џебови и држачите за стапови и преграда за шише.  

 • Дополнителни информации

  ПРАКТИЧНОСТ
  5 џебови - 3 мрежни џебови - 1 оддел за шише

  Волумен 71 литри / тежина 1,7 кг / димензии кога е полн: висина 73 x должина 34 x ширина 30

  УДОБНОСТ
  Ремени преку градите. Прилагодив заден дел кај грбот.

ден7.199,00Price
Боја: Темно сива
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0