МАШКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Forclaz Travel 500 50L

МАШКИ РАНЕЦ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ Forclaz Travel 500 50L

Дизајниран за трекери со долг, широк патент кој останува исправен дури и кога е полн и со вградена заштита за дожд. Горниот дел може да се трансформира во мини торба, така што ќе можете да ги понесете со себе највредните предмети.

 • Дополнителни информации

  ИЗДРЖЛИВОСТ
  Многу робустен благодарение на армираните ткаенина и рабови.

  Капацитет: 50л
  Димензии: 56x39x26 цм

  ЗАШТИТА ОД КРАДЦИ
  Широк патент на заклучување со завршеток кај грбот за да се задржат личните предмети безбедни.

  УДОБНОСТ
  Лесен систем за оптимално и автоматско прилагодување.

  ТЕЖИНА
  2,26 кг

ден4.299,00Price
Боја: Сива
Капацитет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0