ЖЕНСКИ ДОЛЕН ВЕШ ЗА ТРЧАЊЕ KALEJNI

ЖЕНСКИ ДОЛЕН ВЕШ ЗА ТРЧАЊЕ KALEJNI

Ние го дизајниравме овој производ за оние кои бараат комфор за време на нивниот тренинг. Погоден за сите спортови. Дизајнирано за да спречи иритација. Брзо се прилагодува на секое движење без да се лизне благодарение на неговата еластанска компонента.

 • Дополнителни информации

  ПРЕВЕНЦИЈА НА ИРИТАЦИЈА
  Материјалот не предизвикува иритација со што дозволува максимално удобност

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ      
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.  
  флексибилна , обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.

  СИГУРНОСТ 78% еластан, спречувајќи лизгање 
   

  ЛЕСНА ТЕЖИНА

   Дополнителна лесна ткаенина: овој тон М / Л тежи само 14g во големина

ден599,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0