ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ СО ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ 2IN1

ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ СО ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ 2IN1

Наменето за жени кои џогираат во топло време. Шорцеви со кратки хулахопки кои остануваат на место за време на интензивен тренинг. За оние кои бараат пар шорцеви се удобни, дишливи и спречуваат иритација, ова е вистинскиот избор за вас!

 • Дополнителни информации

  СИГУРНОСТ
  Кратки хулахопки кои обезбедуваат одлична контрола и не одат нагоре за време на тренингот

   СПРЕЧУВАЊЕ НА ИРИТАЦИЈА

  Нема иритација помеѓу нозете со тоа ви нудат максимална удобност
  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

  ПРАКТИЧНОСТ

  Овој производ има џеб со патент со што овозможува да се осеќате сигурно за вашите предмети

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

ден1.199,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0