ЧОРАПИ DOMOYS

ЧОРАПИ DOMOYS

Нашите дизајнери ги дизајнираа овие чорапи за вежбање на пилатес / фитнес. Идеално за обука со среден интензитет.

 • Дополнителни информации

  СТАБИЛНОСТ

  Точките што не се под стапалото спречуваат лизгање за време на вежбањето.

  ДИШЛИВОСТ

  Стапалото останува суво.

  МЕКОСТ 

  Предиво од природен памук нуди мекост и удобност за време на вежбањето.

  ЧОРАПИ
  12,00% полиамид, 87,00% памук, 01,00% еластан
ден449,00Price
Боја: Црна
Величина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0