ЧОРАПИ DOMYOS

ЧОРАПИ DOMYOS

Наменето за јога и пилатес.Постојат силиконски испакнувања на долната страна на чорапите што не дозволуваат да се лизнете за време на тренингот.

 • Дополнителни информации

  НЕЛИЗГАЧКИ
  Спречува лизгање благодарение на силиконските точки под
  стапала.
   
  ДИШЛИВОСТ
  Мешавината структура ја апсорбира потта и исфрла.
   

ден319,00Price
Боја: Црна
Величина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0