МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ RUN DRY + KALENJI

МАШКИ ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ RUN DRY + KALENJI

Нашите дизајнери го дизајнираа овој производ за тркчање и трки на долги патеки.

Специјална преграда за носење на вашиот телефон и 5 дополнителни џебови за чување на лични предмети. Спречува иритација со својата ултра лесна ткаенина.

 • Дополнителни информации

  ПРАКТИЧНОСТ
  Два задни џеба, еден преден џеб и два странични џебови
  ПРЕВЕНЦИЈА НА ИРИТАЦИЈА

  Лесен материјал за да се спречи иритација помеѓу нозете

   МАЛА ТЕЖИНА

  Ултра лесна ткаенина. 126 грама за број L.

   ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ

  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.  
   

ден1.749,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0