ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ RUN WARM KALENJI

ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ RUN WARM KALENJI

Овие 7/8 хеланки се дизајнирани да ве заштитат од студот за време на вежбање. Овозможуваат идеална удобност на температура од -5 ° C / 0 ° C.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Овозможува одлична заштита од студ благодарение на својата специјална ткаенина.
  СИГУРНОСТ
  Џеб на задниот дел за да ги носите вашите лични предмети додека трчате

   ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ

  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина која ја апсорбира потта за време на тренингот исто така е доста
  флексибилна , обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.

  ПРЕВЕНЦИЈА НА ИРИТАЦИЈА
  Специјален материјал кој ја намалува иритацијата помеѓу нозете.

   ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ

  Овие хеланки се направени од рециклирани компоненти.

ден949,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0