ЦРНИМАШКИ ХЕЛАНКИ

ЦРНИМАШКИ ХЕЛАНКИ

Овие машки хеланки се наменети за трчање при ладни температури.

Оваа 7/8 трчање хулахопки со дишечки компоненти одлично ја издувува потта и има внатрешен џеб каде можете да го ставите вашиот паметен телефон.

 • Дополнителни информации

  КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА исцрпување ја апсорбира и ја исфрла потта преку користените компоненти.
   

  Pocketеb и компонента на ЏЕБНИОТ патент го штити телефонот од пот.

   
  БРЗО СУШЕЊЕ СВОЈСТВА НА синтетички материјал кој обезбедува брзо сушење.
ден1.349,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0