ЖЕНСКИ КРАТКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКИ КРАТКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Наменето за жени кои тренираат атлетика во топло време. Мекост, леснотија, широк појас, џеб од задниот дел и лесна конструкција помеѓу нозете за сигурен комфор. Загарнтиран ефект на втора кожа!

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

  СИГУРНОСТ

  Џеб на задниот дел за чување на вашиот телефон

  АНТИ-ИРИТАЦИЈА

  Беспрекорна структура помеѓу нозете овозможува одлична удобност

ден699,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0