ЦРНА ТОРБА-5Л-ЏОГИРАЊЕ КАЛЕНЏИ

ЦРНА ТОРБА-5Л-ЏОГИРАЊЕ КАЛЕНЏИ

Нашиот страствен тим на тркачки крос-кантри ја дизајнираше оваа 5-литарска торба за лесно да ги задоволи вашите потреби за флуидност и да ги носи вашите работи низ вашите авантури. Изведете ги вашите основни работи удобно со торбичка за тешки терени од 5l која тежи само 140g!

 • Дополнителни информации

  КАПАЦИТЕТ СО
  5 л простор за складирање, лесно чувајте ги потребните елементи во повеќе џебови
  2 предни џебови, 3 задни џебови и 1 џеб за ветерници.
  2 ремени на градите и 2 странични ленти.
  само 140 g без алкохоличар.
   Благодарение на удобната компонента на памук, таа се обвиткува околу вашиот грб.
  Чувствувајте се ЛЕСНО СО достапни џебови и леснотија на прилагодување
   

ден1.799,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0