ЦРНА ТОРБА-5Л-ЏОГИРАЊЕ КАЛЕНЏИ

ЦРНА ТОРБА-5Л-ЏОГИРАЊЕ КАЛЕНЏИ

Нашиот страствен тим на тркачки крос-кантри ја дизајнираше оваа 5-литарска торба за лесно да ги задоволи вашите потреби. Удобно соберете ги вашите работи со торбичка за тешки терени од 5l која тежи само 140g!

 • Дополнителни информации

  КАПАЦИТЕТ СО 5 л простор за складирање
  2 предни џебови, 3 задни џебови и 1 џеб за ветерници.
  Стабилност благодарение на 2 ремени на градите и 2 странични ленти.
   Тежина
   само 140 g 
  СООДВЕТНО ЗА ТЕЛОТО
  Благодарение на удобната компонента на памук, таа се обвиткува околу вашиот грб.
   

ден2.199,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0