МАШКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ Kalenji

МАШКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ Kalenji

Бидејќи ништо не може да биде поудобно од чевли, ние ги дизајниравме Run CONFORT . Овој модел на патики, кој нуди удобност , флексибилност, мекост и зафат, е одличен избор за почетници во трчање. 

 • Дополнителни информации

  АМОРТИЗАЦИЈА

  Апсорбира удари при трчање.

  УДОБНОСТ

  Лесна структура и флексибилна компонента во предниот дел на стапалото

  ПОДДРШКА

  Задните потпирачи и синтетичките ленти овозможуваат подобар зафат на стапалото.

  СТАБИЛНОСТ

  Спречува лизгање на влажни патеки.

ден3.659,00Price
Боја
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0