ТРEКИНГ ВЕЛОСИПЕД LE RIVERSIDE 500

ТРEКИНГ ВЕЛОСИПЕД LE RIVERSIDE 500

Нашиот страствен дизајнерски тим го дизајнираше овој хибриден велосипед за корисници кои редовно возат максимум 50 км. Намалена тежина за поголема контрола. Максимална удобност благодарение на ергономското седиште.

  • ПРИДОБИВКИ

    Рамка од легура на алуминиум, мултифункционални гумени патни и патеки од 700 X 38 (28 ")

    Ергономско седиште и цврсти ленти со прилагодлива амортизација.

    9 брзини

ден24.499,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0