ТОРБА/ЏОГИРАЊЕ -15Л-БРОНЗЕНА/ЦРНА/УЛРА КАЛЕНЏИ

ТОРБА/ЏОГИРАЊЕ -15Л-БРОНЗЕНА/ЦРНА/УЛРА КАЛЕНЏИ

Дизајниран од нашиот страствен тим, овој ранец со волумен од 15 L ви овозможува да ги пренесете сите ваши основни артикли на ултра терени од 80 до 300 км.
Откријте ја торбата со 15 џебови за сите ваши работи за ултра-теренско работење.
 

 • Дополнителни информации

  КАПАЦИТЕТ
  Носете ги сите ваши потребни елементи: 15 L простор за складирање во предните и задните џебови
  ТЕЖИНА
  За подолги терени, оваа торба е само 360 грама.
  ПОЛОЖБА НА ТЕЛОТО
  Вашиот ранец ви одговара: експериментирајте помеѓу големини XS / S, M / L и XL
  БИДЕТЕ ХИРИРАНИ
   2 литри џебови со вода, колби од 500 ml
  СТАБИЛНОСТ
  Вашата торба останува во рамнотежа: 2 прилагодливи странични ленти и 3 ленти за градите.

  ТЕЖИНА

  Оваа торба е само 360 грама.
   

ден3.769,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0