ТОРБА ЗА ПОЛОВИНАТА СО 2 КОЛБА 250 МЛ – ЏОГИРАЊЕ КАЛЕНЏИ

ТОРБА ЗА ПОЛОВИНАТА СО 2 КОЛБА 250 МЛ – ЏОГИРАЊЕ КАЛЕНЏИ

Нашите дизајнери за џогирање ја дизајнираа оваа торба за половината за да можете да го носите вашиот пијалок со вас за време на вежбање или џогирање.
2 колби од 250 мл и торба за половината за да ги носите вашите мали предмети: телефон, клуч, ужина, итн. 
 

 • Дополнителни информации

  КАПАЦИТЕТ  продава со 2 колби со капацитет од 250 ml.
  ПОДДРШКА Прилагодлив еластичен ремен за да одговара на кој било тип на каросерија.
  ЛЕСНОТИЈА НА УПОТРЕБА 
  ГОЛЕМИНИ НА ЏЕБ 11 см X 9 см (+ 3,5 см дебелина)
   

ден1.149,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0