Пилатес топка Domyos,900G,темно плава.

Пилатес топка Domyos,900G,темно плава.

 За оние кои сакаат ефективно градење на мускулно ткиво во Пилатес тренингот.Округлата форма на овој производ ви помога во држењето на грбот.Достапен во 2 различни тежини.

Мултифункционалност: грб,рамена,бицепс...ефективни вежби за горниот дел од телото.

Големина

Тежина: 900 грама

Дијаметар: 114 мм

  • Придобивки

    МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН

    грб, рамења, бицепс ... Вежбајте го горното тело ефикасно!

ден359,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0