ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Наменето за жени кои џогираат во топло време. Маица која дише со ултра мека ткаенина која создаваат ефект на памук!

 • Дополнителни информации

  ДИШЛИВОСТ
  Ја отстранува потта  за да го одржите вашето тело суво

  МЕКОСТ

  Мешавина од полиестер и еластан обезбедува мекост слично на памук

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на еластичната ткаенина

ден679,00Price
Величина
Боја: Тегет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0